BREAKING NEWS

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës? Karamuço 'zbërthen' momentin e sulmit nga 31-vjeçari

Çfarë nuk funksionoi në mbrojtjen e Berishës?
x
BREAKING NEWS

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet dhe tregon provat e forta

“Sulmi ndaj Berishës ishte i kurdisur”, gazetari zbardh detajet
x
BREAKING NEWS

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së Tiranës? Ja si përgjigjet Alimehmeti

A do ta marrë postin e nënkryetarit të Bashkisë së
x
BREAKING NEWS

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi zbardh detaje të forta: Autori ishte një i infiltruar, ja cili ishte qëllimi

“Sulm ndaj Berishës ishte i organizuar”, Këlliçi
x
BREAKING NEWS

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e ministrisë së Jashtme dhe zbardh prapaskenat: Ja pse po largohet ambasadorja amerikane

Njoftuan largimin e Yuri Kim, Jozefina Topalli zbërthen deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet në telefonin e Gerti Shehut: Ngjarja nuk është rastësore

Detaje të pathëna, Klodiana Lala zbulon se çfarë u gjet
x
BREAKING NEWS

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të Berishës: E çuditshme që Gerti Shehu...

"E planifikuar", Artan Hoxha zbardh prapaskenat ndaj sulmit të
x
BREAKING NEWS

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji zbulon çfarë po tenton të bëjë Edi Rama

“E turpshme!”/ Largimi i ambasadores amerikane Yuri Kim, Salianji
x

Aktualitet

Laborator kokaine brenda banesës në Fier, kush është ish-zyrtari i lartë i përfshirë në trafikun e drogës (Emri+Foto)

Laborator kokaine brenda banesës në Fier, kush është

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me operacionin anti-drogë të zhvilluar në fshatin Frakull i Madh të Fierit, ku u zbulua një laborator kokaine.

Burime për mediat bëjnë me dije se banesa ku u gjetën rreth 200 thasë me plehë kimik, ku dyshohet se ishte fshehur lënda narkotike, është në pronësi të ish kryetarit të Komunës së Frakullit të Madh, Viktor Çervenaku.

Operacioni u zhvillua nga SPAK në bashkëpunim me policinë malazeze dhe agjentët e DEA-s.

Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se ish-kryekomunari nuk ka qenë në ambientet e banesës në momentin e ndërhyrjes së policisë.

Thasët janë zbuluar në oborrin e banesës dhe janë transportuar nga kamionët e policisë së shtetit drejt ambienteve ku do të bëhet kontrolli i tyre i detajuar.

Laborator kokaine brenda banesës në Fier, kush është

 

Më të lexuarat