BREAKING NEWS

Trump mbyll përgjithmonë marrëdhëniet me OBSH, mbështeti Kinën dhe u angazhua kundër presidentit amerikan

Trump mbyll përgjithmonë marrëdhëniet me OBSH,
x

Aktualitet

Lajm i keq nga Infektivi/ Ndërron jetë pacientja me Covid-19, ishte e shtruar në spital prej tre javësh

Lajm i keq nga Infektivi/ Ndërron jetë pacientja me Covid-19, ishte e

Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, e cila ishte e shtruar prej 3 javësh në spital, në gjendje të rëndë.

64-vjeçarja që vuante prej 4 muajsh nga limfoma e trurit, nuk arriti dot të mbijetonte, pavarësisht mjekimit intensiv. 64-vjeçarja është viktima e 32 e prekur nga COVID-19 në Shqipëri.