BREAKING NEWS

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e paralajmërime Bashës të refuzojë ofertën e Ramës

Berisha e Meta në unison kundër bashkëqeverisjes PS-PD, mesazhe e
x

Aktualitet

Lajm i mirë nga Infektivi, ja çfarë ka ndodhur gjatë 24 orëve të fundit

Lajm i mirë nga Infektivi, ja çfarë ka ndodhur gjatë 24

Pavarësisht numrit të lartë të personave që infektohen me koronavirus, numër i madh është edhe i personave që shërohen nga Covid-19.

Në 24 orët e fundit janë shëruar 962 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve 68,969 që nga fillimi i epidemisë. 

Numri i të shtruarve në spitale ka qenë dhe vijon të jetë i qëndrueshëm.