BREAKING NEWS

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)
x

Aktualitet

Lajm i mirë! Ulet ndjeshëm kurba i infektimeve me Covid-19 në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbardh shifrat

Lajm i mirë! Ulet ndjeshëm kurba i infektimeve me Covid-19 në

Ministria e Shëndetësisë ka deklaruar se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 6 raste të reja me koronavirusi në Shqipëri, duke e çuar në 1143 numrin e rasteve të konfirmuara në vendin tonë.

Rastet e reja janë në Tiranë, Durrës e Mat.