BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x

Aktualitet

Lajm i TRISHTË! Koronavirusi i merr jetën në moshë shumë të re piktorit shqiptar, i ati rrëqeth me fjalët (EMRI+FOTO)

Lajm i TRISHTË! Koronavirusi i merr jetën në moshë

Ndërron jetë nga COVID-19 në moshën 30-vjeçare, piktori Kristi Baba. Kristi Baba ka marrë pjesë në disa ekspozita kolektive si, në galerinë FAB dhe në Muzeun Historik Kombëtar. Lajmin e hidhur e ka dhënë i ati i tij, i cili tregon se Kristi vdiq nga koronavirusi.

Postimi i të atit

 ME HIDHERIM TE THELLE DHE DHIMBJE TE MADHE JU NJOFTOJME SE DJALI YNE I VETEM KRISTI BABA PIKTOR U NDA NGA JETA NE MOSHEN 30 VJECARE NE LULEN E RINISE DUKE MOS E FITUAR  BETEJEN ME COVIDIN. TI PER NE ISHE JETA DIELLI ISHE AJRI ISHE DRITA E SHTEPISE . TU SHUAN GJITHE ENNDRRAT  E TUA DHE PERKUSHTIMI QE KISHE PER ARTIN DHE PO PREGATITESHE PER EKSPOZITE NE NENTOR  QE QE NUK JA ARRITE. GJITHE ENDRRAT TUA U PRENE NE MES. BIRI YNE PUSHOFSH NE PAQE !  QOFTE I PARAJSES!  DRITE I PASTE SHPIRTI!

CEREMONIA MORTORE DO TE ZHVILLOHET  NESER ME DT. 15.10.2021 NGA ORA 10 DERI 12 NE HOLLIN E  HOTEL INTERNACIONAL

Lajm i TRISHTË! Koronavirusi i merr jetën në moshë

Më të lexuarat