BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që ndaloi dhunimin e Gert Shehut

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që
x
BREAKING NEWS

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më ftojnë sot si drejtues në polici nuk pranoj. Ja arsyeja e fortë

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime të forta: Gerti Shehu mund të jetë i rekrutuar nga shërbime inteligjence

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime
x
BREAKING NEWS

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i menjëhershëm i policisë

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh detaje të forta dhe zbulon lëvizjet e fundit të prokurorisë

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e Berishës për agresorin

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e
x
BREAKING NEWS

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër autoritetet: Hetimi për sulmin ndaj Berishës duhet të niste më shpejt, policia duhet të...

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i fuqishëm në Mitrovicë, dyshohet se...

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i
x

Aktualitet

Lajm i trishtë/ Ndahet parakohe nga jeta gazetari shqiptar, kolegët dhe të afërmit e tij prekin me mesazhet e tyre (EMRI+FOTO)

Lajm i trishtë/ Ndahet parakohe nga jeta gazetari shqiptar, kolegët

Një lajm i trishtë ka ardhur për median shqiptare. Pasditen e djeshme ka ndërruar jetë parakohe gazetari Nimet Isufi.

Lajmi është bërë i ditur nga miqtë dhe familjarët e tij në rrjetet sociale, të cilët kanë shprehur ngushëllimet.

Sipas miqve, 41-vjecari Nimet Isufi, ka pësuar një arrest kardiak në shtëpinë e tij në Tiranë, ku dhe ka humbur jetën.

Nimet Isufi ka lindur në Shkodër, ndërsa është diplomuar në departamentin e Gazetarisë në Universitetin e Tiranës.

Lajm i trishtë/ Ndahet parakohe nga jeta gazetari shqiptar, kolegët

Lajm i trishtë/ Ndahet parakohe nga jeta gazetari shqiptar, kolegët

Lajm i trishtë/ Ndahet parakohe nga jeta gazetari shqiptar, kolegët

Lajm i trishtë/ Ndahet parakohe nga jeta gazetari shqiptar, kolegët

Më të lexuarat