Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja çfarë thotë kryeministri Rama  

Vizita në Gjermani për të takuar kancelaren Merkel? Ja
x

Aktualitet

“Lamtumirë Komandanti i QBO”/ Ndahet papritur nga jeta koloneli i njohur, Petro Koçi jep lajmin e hidhur: Parajsa u takon burrave si ti!

“Lamtumirë Komandanti i QBO”/ Ndahet papritur nga jeta koloneli

Kolonel Neshet Shena është ndarë sot nga jeta pas një sëmundje të rëndë.

Lajmin  e hidhur e ka dhënë zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi. Përmes një postimi në rrjetet sociale Koçi shkruan me dhimbje se është ndarë nga jeta komandanti i QBO, njeri i përsosur, fjalëpak e punë shumë.

“Lamtumire Kolonel Shena!

Lamtumire Komandanti i QBO!

Do mbetesh ushtaraku i shkelqyer, njeriu i persosur fjalepak e puneshume, profesionisti korrekt , drejtuesi model ne zemrat dhe mendjet tona!

Beme cdo perpjekje te te shpetonim nga kthetrat e leucemise akute por fati nuk na ndihu!

Parajsa u takon burrave si ti!””, shkruan zv.ministri Petro Koçi.