BREAKING NEWS

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të infektuar, ja si paraqitet sot situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të
x

Aktualitet

"Lamtumirë mik i shtrenjtë"/ Gramoz Ruçi mesazh ngushëllimi: Ndaj dhimbjen me nënën, bashkëshorten dhe fëmijët, në ditën më të rëndë të jetës së tyre

"Lamtumirë mik i shtrenjtë"/ Gramoz Ruçi mesazh

Ndarja e parakohshme nga jeta e presidentit dhe themeluesit të Fax Media News,  Kasem Hysenbelli ka tronditur median, bashkëpunëtorët.

Menjëherë pas lajmit të hidhur ka reaguar edhe kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruci.Në një mesazh ngushëllimi për nënën, bashkëshorten dhe fëmijët e Hysenbelliut, Ruci thotë se do Hysenbelliu do kujtohet gjithmonë si kontribues i medias së lirë.

“Ndaj dhimbjen me nënën, bashkëshorten dhe fëmijët e Kasëmit, në ditën më të rëndë të jetës së tyre.

Kasëm Hysenbelliun do ta kujtojmë e nderojmë përgjithmonë si një qytetar i denjë i Shqipërisë, si një kontribues mendjehapur i konsolidimit të medias së lirë, në shërbim të interesit publik e qytetar, si një sfidant i vështirësive për t’iu përkushtuar vendit, shoqërisë dhe qytetarëve. Lamtumirë, Kasem, miku ynë i shtrenjtë!”, shkruan në mesazhin e tij të ngushëllimit Kryetari i Kuvendit, z. Gramoz Ruçi.

Më të lexuarat