BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të bllokuar formimin e qeverisë nga PS, pakti PD-LSI nuk e kënaq, presidenti nuk ja ka besën Bashës

Fatos Klosi: Meta do të bëjë gjithçka për të
x

Aktualitet

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte epiqendra! Qytetarët zgjohen të alarmuar...

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte

Lëkundje tërmeti janë regjistruar këtë mëngjes në Shqipëri. Mësohet se një tërmet me magnitudë 4.4 të shkallës Rihter është ndjerë në Elbasan dhe qytete përreth duke krijuar panik tek qytetarët.

Tërmeti ka qenë me thellësi dy km dhe me epiqendër 32 km nga Elbasani.

Deri më tani nuk raportohen të lënduar apo dëme materiale.

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ja ku ishte

Më të lexuarat