Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Lëkundje tjetër tërmeti 26 km në NW të Tiranës, amplituda 4.4 ballë

Postuar: 03/12/2019 - 00:42

Një tjetër goditje tërmeti është rregjistruar 26 km në VP të Tiranës në ora 00.23. Tërmeti ka pasur fuqi 4.4 ballë dhe nuk është ndjerë thuajse fare nga banorët e Tiranës. Është ndjerë pak në Durrës, Vorë, Fushkrujë e Mamurras.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 05/12/2019 - 16:19

Inxhinierja Luljeta Bozo, ka qenë më e pranishme se kurrë ne media, përgjatë kësaj javëve, për shkak të nevojës së të gjithëve, për të dëgjuar një profesioniste në këtë kohë tërmetesh.

Postuar: 05/12/2019 - 16:07

Policia britanike ka arrestuar gjithsej 14 shqiptarë.Shtettasit shqiptërë po hipnin në një barkë,

Postuar: 05/12/2019 - 15:51

Këshilli Bashkiak i Tiranës ka pranuar akt-konstatimin e Institutit të Ndërtimit që e shpall të p

Postuar: 05/12/2019 - 15:51

Kuvendi ka zgjedhur sot Kryeprokurorin e ri të Përgjithshëm, Olsian Çela.

Postuar: 05/12/2019 - 15:23

Olsian Çela është zgjedhur kryeprokurori i ri i Shqipërisë.

Postuar: 05/12/2019 - 14:59

Tre qytetarë që mbetën të plagosur rëndë nga tërmeti i 26 nëntorit po kurohen jashtë shtetit.

Postuar: 05/12/2019 - 14:51

Mbrëmjen e djeshme Tepelena u trondit nga një atentat ndaj dy vëllezërve Artan dhe Artur Bresha.