BREAKING NEWS

Tubimi i 2 Marsit/ Spartak Ngjela paralajmëron Ilir Metën, zbulon kush do ta dënojë rëndë presidentin

Tubimi i 2 Marsit/ Spartak Ngjela paralajmëron Ilir Metën, zbulon kush
x

Aktualitet

Lëkundjet e forta të tokës në Tiranë dhe Durrës, shënohet viktima e parë nga tërmeti (Emri)

Lëkundjet e forta të tokës në Tiranë dhe Durrës,

Pas tërmetit 4.8 ballë mbrëmjen e kaluar, është shënuar edhe viktima e parë në Durrës. Një person ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga pallati dhe dyshohet se ka rënë për shkak të frikës nga tërmetit. Viktima është shtetasi me iniciale Th.R 62 vjeç banues në Durrës dhe ishte roje në një objekt 6 katësh në ndërtime sipër. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Më datë 28.01.2020, rreth orës 23:30, në një ndërtesë është rrëzuar aksidentalisht, shtetasi Th.R., 62 vjeç, banues në Durrës, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.