BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Aktualitet

Lëkundjet që shkundën kryeqytetin, tërmetit nuk i shpëtoi as Kryesia e Kuvendit (FOTO)

Lëkundjet që shkundën kryeqytetin, tërmetit nuk i

Një ditë pas tërmetit të fuqishëm, i cili tronditi Shqipërinë, vijon të raportohen dëme të shumta materiale në banesa dhe biznese.

Por larg pasojave të lëkundjeve sizmike nuk kanë qenë as institucionet shtetërore. Një prej tyre është edhe Kryesia e Kuvendit, një prej godinave embematike në kryeqytet.
 

Më të lexuarat