BREAKING NEWS

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat, deputetja ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat,
x
BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Aktualitet

Lëshohet sinjali SOS / Humb çifti francez në pyllin e Llogarasë

Lëshohet sinjali SOS / Humb çifti francez në pyllin e

Një çift francez ka humbur rrugën në Llogara dhe pak minuta më parë kanë lëshuar sinjalin SOS. Ditën e sotme ata u nisën nga shtegu i Llogarasë për të zbritur në Karaburun.

Menjëherë policia është vënë në kërkim të tyre ndërsa në zonë po kontrollohet edhe me dron. Raportohet se në ndihmë kanë shkuar edhe punonjës të Zonave të Mbrojtura, të cilët e njohin më mirë terrenin.