BREAKING NEWS

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e papritur në betejën e tij me drejtësinë, ja vendimi më i fundit

Nuk ndalet ish ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri bën lëvizjen e
x

Aktualitet

Lëvizte me kokainë dhe heroinë në makinë, fundoset ‘gangsteri’ në Elbasan (Detajet)

Lëvizte me kokainë dhe heroinë në makinë, fundoset

Një 41-vjeçar është arrestuar në Elbasan, pasi në makinë i janë gjetur doza të caktuara me kokainë dhe heroinë.
Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin B. M., 41 vjeç të cilit në autormjetin që lëvizste iu gjet lëndë narkotike e tipit heroinë dhe kokainë.

Njoftimi i policisë Elbasan:

Policia e Elbasanit ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla.

Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, specialistët për Hetimin e Narkotikëve dhe Trafiqeve në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan arrestuan në flagrancë shtetasin B. M., 41 vjeç, banues në Elbasan, pasi gjatë kontrollit fizik dhe në automjetin me të cilin lëvizte ky shtetas, Policia gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale doza me heroinë dhe kokainë, si dhe automjetin me të cilin ai lëvizte.

Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”

Më të lexuarat