BREAKING NEWS

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte
x
BREAKING NEWS

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur (FOTO+EMRI)

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur
x
BREAKING NEWS

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe bën deklaratën e fortë: Ja pse kjo parti duhet të shkrihet

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid
x
BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x

Aktualitet

“Lexoni qytetarin dixhital nesër”, Artan Hoxha ‘sherr’ me Sulejman Starovën: Ishte skuqur në fund! Çfarë do i bëjë media atij? Pse si puna jonë janë ata?

“Lexoni qytetarin dixhital nesër”, Artan Hoxha

Drejtori i Teutës, Sulejman Starova dhe gazetarit investigativ Artan Hoxha, kanë debatuar me njëri-tjetrin në lidhje me mbulimin që i bëjnë mediat e huaja barazimit të Anglisë ndaj Skocisë.

Hoxha tha se trajneri i Anglisë ishte bërë flakë i kuq dhe pritet që mediat të reagojnë keq ndaj tij, ndërsa kundër kësaj ishte Starova. Ky i fundit u shpreh se nuk mund të kritikohet sot Anglia, pasi është në pozita komode.

DEBATI I PLOTË në MCN TV

Hoxha: Trajneri i Anglisë ishte bërë flakë i kuq në fund, si ato atletet aty. Të shikoni çfarë do i bëjnë mediat nesër atij.

Starova: Çfarë do i bëjë media atij? Pse si puna jonë janë ata?!

Hoxha: Nëse nuk i ngjit dy shkallët e para si mund të ecësh më lart?!

Starova: Nuk është momenti që të kritikosh sot. Për mua iu duhet pak grintë të rinjve. Anglia është në kushte komode.

Hoxha: E di kush del atje si gazetar? Del Lineker, jo si këtu në Shqipëri. Lexoni qytetarin dixhital nesër.

Starova: Gazetarët gjithandej janë njësoj.

Hoxha: Ti del kundër shtypit britanik, atij francez, çfarë pret më shumë?!

Më të lexuarat