BREAKING NEWS

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me motin me 10 gusht

Rrebeshe, breshër dhe rrufe/ Ja çfarë do të ndodhë me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe gruas së tij/ Autoritetet amerikane po hetojnë nëse kishte konflikt mes çiftit! Në apartament u gjetën shenja…

Çfarë po fshihet? Detaje tragjike nga vdekja e aktorit shqiptar dhe
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e qëlloi me armë zjarri 12-vjeçarin

Ngjarja tragjike në Shkodër/ Zbardhen detaje të reja, ja kush e
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në Shkodër, dyshimet e para

E rëndë/ Vritet me çifte 12-vjeçari në
x
BREAKING NEWS

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në New-York/ Zbardhen detaje të reja, hetimet: Në apartament gjenden disa shenja

Aktori dhe bashkëshortja ranë nga kati i 6-të i pallatit në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë po lë pa gjumë Berishën e Metën dhe tregon goditjen e fortë që do marrin së shpejti: Prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela lëshon ‘bombën’, zbulon çfarë
x
BREAKING NEWS

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”, Berisha plas deklaratën e fortë: Një pronar peshkarexhe kontrabandon naftë, takohet shpesh edhe me Ramën

“Jemi në një betejë me këtë qeveri”,
x
BREAKING NEWS

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e rëndësishëm, ja kur nis shkolla e lartë (Dokumenti)

Viti i ri Akademik / Universiteti i Tiranës jep njoftimin e
x

Aktualitet

Lidhja e Lulzim Bashës me Toyota Yaris, Artan Hoxha jep detaje: Kemi një proces të hapur, ja sa do të zgjasë çështja

Lidhja e Lulzim Bashës me Toyota Yaris, Artan Hoxha jep detaje: Kemi

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, ka komentuar dosjen e famshme të 3.4 milion eurove të kapuara në makinën tip ‘Toyota Yaris’ në Portin e Durrësit.

Hoxha tha se Lulzim Basha duhet të dalë dhe të thotë nëse është marrë në pyetje apo jo nga prokurorët belg, pasi i vetmi hetim që po zhvillohet për momentin është vetëm ai në Belgjikë.

“Prokurori belg që merret me çështjen, e ka thirrur shtetasin gjerman, dhe e ka marrë në pyetje, duke bërë që ky i fundit të tërhiqet dhe tha: “Jo, s’janë të miat, por mua më thanë që do marrësh kaq për qind po e more përsipër ti.” Ajo që është sot fakt është se në Shqipëri çështja është e mbyllur, në Belgjikë kemi një proces të hapur, që mund të zgjasë deri në 5 vjet. Lulzim Basha duhet të thotë nëse ka dhënë deklarime apo jo përballë prokurorëve belg, të cilët kanë ardhur në Shqipëri disa herë. Ato para janë të sekuestruara në Shqipëri, madje Belgjika nuk ka mundur ende ta verifikojë nëse ato para janë të prodhuara në Belgjikë, pra nëse janë para të shtetit belg”, tha Hoxha.