BREAKING NEWS

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të infektuar, ja si paraqitet sot situata epidemiologjike në Shqipëri në 24 orët e fundit

Bien rastet e reja! Më shumë të shëruar se të
x

Aktualitet

Lot, emocion, përqafime, Artan Hoxha publikon videon prekëse që po shpërndahet me shpejtësi në të gjithë botën

Lot, emocion, përqafime, Artan Hoxha publikon videon prekëse që

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar sërish për vdekjen e legjendës së futbollit Diego Armando Maradona.

Hoxha ka publikuar në rrjetet sociale një video tepër emocionuese që po shpërndahet me shpejtësi në të gjithë botën. Është momenti kur Diego Maradona rikthehet në klubin e Napolit dhe stadiumi ndizet flakë nga adhuruesit e tij.

Kujtojmë që dje pas ndarjes nga jeta të Maradonës, Hoxha shkruante se ai është i pazëvendësueshëm.

“Ishe me uniku, me rebeli, me revolucionari, me i dashuri dhe me i urryeri, ishe Che Guevara i futbollit. Ishe kunder sistemit, kunder boseve te FIFA-s, UEFA-s, serise A. Ishe mbreti me i madh ne fushe dhe me i varfer jashte saj”, shkruante dje Artan Hoxha.

Më të lexuarat