BREAKING NEWS

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush
x

Aktualitet

“Lutemi respektoni këto tre veprime të thjeshta çdo ditë”, ministrja Manastirliu del me apelin që duhet ta dëgjojmë të gjithë

“Lutemi respektoni këto tre veprime të thjeshta çdo

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu pak çaste më parë ka sërish me një tjetër apel për qytetarët për të parandaluar përhapjen e koronavirusit.

Manastirliu këshillon të respektohen tre veprime të thjeshta çdo ditë me qëllim që ta mundim Covid -9.

STATUSI I PLOTË

Lutemi respektoni këto tre veprime të thjeshta, çdo ditë, për t’ju bashkuar përpjekjes së mjekëve dhe infermierëve, për t’a mundur COVID19

↔️Respekto distancën

-Vendose maskën

-Ruaj higjienën vetjake dhe kolektive

#RespektoniRregullat

#RuaniShëndetin

Më të lexuarat