Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Makina bie në humnerë, humb jetën i riu

Postuar: 07/08/2017 - 22:50

Një aksident tragjik ka ndodhur në periferi të Tiranës, me pasojë vdekjen e një të riu. Aksidenti ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së të dielës, në Zallbastar.

Më konkretisht te ura e Cufalit, ka rënë një mjet në humnerë, ku si pasojë është aksidentuar për vdekje drejtuesi i tij Haki H., 25 vjeç.

Paraprakisht dyshohet se gjithçka ka ndodhur si pasojë e humbjes së kontrollit prej të riut mbi mjet.

Aktualisht po punohet për sqarimin e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit, ndërsa mësohet se viktima gjeti vdekjen e menjëhershme si pasojë e dëmtimeve të marra.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 23:49

 Aksident rrugor me një të vdekur në aksin kombëtar që lidh Tiranën me Durrësin.Ngjarja ndodhi sonte rreth orës 21:45 , në superstradën Durrës-Tiranë, thanë për noa.al burime nga policia e Durrësit.

Postuar: 21/05/2019 - 23:14

Gjatë ditës së nesërme priten reshje të dobëta ose lokalisht të dobëta në të gjithë territorin.Si

Postuar: 21/05/2019 - 22:28

Është aksidentuar mbrëmjen e sotme autobusi i linjës Tiranë-Kamëz.

Postuar: 21/05/2019 - 22:19

Ndërsa kanë mbetur edhe pak ditë nga zhvillimi i zgjedhjeve për votimin e kryetarit të ri të Akad

Postuar: 21/05/2019 - 21:56

Agjencia e kontrollit kufitar e Bashkimit Europian, Frontex, u vendos për herë të parë jashtë BE,

Postuar: 21/05/2019 - 21:21

Zgjedhja e prokurorit të Rrethit Gjyqësor Shkodër, Vatë Staka si anëtar i Këshillit të Lartë të P

Postuar: 21/05/2019 - 20:00

Guardia di Finanza në Romë, ka kryer një operacion të gjerë kundër një organizate të dedikuar në