Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Makina del nga rruga dhe bie në lumë, vdes shoferi në Reps të Mirditës (Informacionet e para)

Postuar: 02/12/2019 - 15:38

Një aksident rrugor është shënuar sot në Reps, ku një person ka humbur jetën. Mjeti Mercedez Benz, tip ML, me të cilin udhëtonte ka rënë nga ura në lumë. Identiteti i viktimës nuk dihet ende, ndërsa mësohet se po udhëtonte vetëm në mjet. Është dashur ndërhyrja e vinçit për të nxjerrë makinën. Policia ka nisur hetimin për aksidentin.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 05/12/2019 - 14:51

Mbrëmjen e djeshme Tepelena u trondit nga një atentat ndaj dy vëllezërve Artan dhe Artur Bresha.

Postuar: 05/12/2019 - 14:33

Ka mbërritur ditën e sotme në pikën kufitare të Kapshticës një autokolonë me ndihma si çadra dhe

Postuar: 05/12/2019 - 13:23

Pallati i cili para 2 ditësh strehoi 70 familje të prekura nga tërmeti i është vënë shiriti dhe ë

Postuar: 05/12/2019 - 13:04

Komisioneri Publik, me rekomandim të Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit (ONM), ankimom vendi