BREAKING NEWS

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen detajet ku do të jetë selia

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen
x

Aktualitet

Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, plagosen drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri

Makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, plagosen drejtuesi i

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Korçë-Pogradec.

Mësohet se një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të lënduar dy persona, drejtuesi i mjetit dhe një pasagjer.

Të plagosurit janë transportuar drejt Spitalit Rajonal të Korçës. Drejtuesi i mjetit ndodhen në gjendje të rëndë për jetën, pasi ka marrë plagë të shumta. Sipas të dhënave paraprake dyshohet se shkak i aksidentit është bërë shpejtësia e lartë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Më të lexuarat