Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Makina përplas për vdekje kalimtarin, largohet me shpejtësi nga vendngjarja

Postuar: 12/02/2019 - 19:51

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Kavajë ku një makinë ka përplasur për vdekjen një person, e ndërsa më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.
 
Mësohet se në afërsi të Prokurorisë së këtij qyteti, një mjet ka përplasur për vdekje një person i cili ka qenë duke drejtuar biçikletën, ndërkohë që identiteti i viktimës ende nuk bëhet i ditur.
 
Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të plota.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/02/2019 - 14:00

Ish-kryeministri Sali Berisha nuk është larguar asnjë minutë nga protesta që ka nisur prej orës 11:20.

Postuar: 16/02/2019 - 13:51

Petrit Vasili  vjen me një reagim drejt e nga facebook-u ndaj protestes së ditës së sotme du

Postuar: 16/02/2019 - 13:45

Ndërsa tymi dhe flakët kanë pushtuar zonën e Kryeministrisë, ky protestues duket se është i vetmi

Postuar: 16/02/2019 - 13:40

Zyrtarë të Ministrisë së Brendshme reagojnë për deklaratat e opozitës se policia ka provokuar qyt

Postuar: 16/02/2019 - 13:35

Situatë alarmante te Kryeministria.Një protestues është ngjitur në godinën kryeministrore.Ai ka

Postuar: 16/02/2019 - 13:25

Ambasada e Shteteve të Bashkuara ka reaguar sot përmes rrjeteve sociale ku ka komentuar edhe sulm