BREAKING NEWS

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat, deputetja ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat,
x
BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Aktualitet

Maratona e Tiranës / Laboratori Intermedica ofron falas testin e shpejtë PCR për të gjithë garuesit!

Maratona e Tiranës / Laboratori Intermedica ofron falas testin e

Laboratori Intermedica në bashkëpunim me Bashkinë e Tiranës do të ofrojë falas testin e PCR për Covid-19 për të gjithë garuesit në Maratonën e Tiranës në datat 15 dhe 16 tetor.

Këtë fakt e bën të ditur kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në rrjetet sociale.

Postimi i plotë i Veliajt

Laboratori Intermedica në misionin për të garantuar shëndetin dhe sigurinë e pjesmarrësve në maratonën e Tiranës në bashkëpunim me @tiranamarathon dhe @bashkiatirane do të ofrojë FALAS testin e shpejtë PCR për Covid-19 për garuesit e Maratonës së Tiranës në datat 15 dhe 16 Tetor.

Ju mirëpresim të premten dhe të shtunën në stendën e Intermedica në   Sheshin Skëndërbej në orarin 09:00-20:00.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj)