BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Aktualitet

Marsida Qatja publikon për herë të parë foton e bashkëshortit / Ky është Indrit Hyseni që vuan dënimin për drogë në Gjermani

Marsida Qatja publikon për herë të parë foton e

Marsida Qatja ka postuar një foto me bashkëshortin e saj. Bashkëshorti i saj Hyseni ndodhet prej disa kohësh në një burg gjerman, i dënuar për trafik droge. Përmes një fotoje, Marsida Qatja ka treguar për herë të parë fytyrën e bashkëshortit të saj, teksa shfaqet duke folur me të përmes kamerave.

Kujtojmë se në media kanë qarkulluar lajme se konflikti në banesën e Marsida Qatjas, gruaja që cilësohet si “molla e sherrit” pasi pak muaj më parë në banesën e saj në Kavajë ndodhi vrasja që tronditi mbarë opinionin publik ishte për shkak të lidhjeve jashtëmartesore.

Ajo foton e ka shoqëruar edhe me disa simbole ku shpreh dashurinë, duke lënë disi mënjanë ngjarjen tronditëse të pak kohëve më parë.