Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Marsida Qatja publikon për herë të parë foton e bashkëshortit / Ky është Indrit Hyseni që vuan dënimin për drogë në Gjermani

Postuar: 16/11/2019 - 17:24

Marsida Qatja ka postuar një foto me bashkëshortin e saj. Bashkëshorti i saj Hyseni ndodhet prej disa kohësh në një burg gjerman, i dënuar për trafik droge. Përmes një fotoje, Marsida Qatja ka treguar për herë të parë fytyrën e bashkëshortit të saj, teksa shfaqet duke folur me të përmes kamerave.

Kujtojmë se në media kanë qarkulluar lajme se konflikti në banesën e Marsida Qatjas, gruaja që cilësohet si “molla e sherrit” pasi pak muaj më parë në banesën e saj në Kavajë ndodhi vrasja që tronditi mbarë opinionin publik ishte për shkak të lidhjeve jashtëmartesore.

Ajo foton e ka shoqëruar edhe me disa simbole ku shpreh dashurinë, duke lënë disi mënjanë ngjarjen tronditëse të pak kohëve më parë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/12/2019 - 09:52

Kërpudha Gjigante me Tri Pjesë”, e vendosur në kopshtin e Kryeministrisë ishte një vepër arti, dhuruar popullit shqiptar, nga autori Carsten Höller, deri sa protestuesit e opozitës e shkatërruan atë.

Postuar: 12/12/2019 - 09:46

Këshilli i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar këtë të enjte nga detyra kryetaren e Gjykatës Admi

Postuar: 12/12/2019 - 09:44

Tërmeti i 26 nëntorit ka nxjerrë zbuluar bëmat e ndërtuesve me pallatet shumëkatëshe në qarkun e

Postuar: 12/12/2019 - 09:37

Ditën e sotme, pritet që Këshilli i Lartë i Prokurorisë të vendosë për transferimet në rrethe, të

Postuar: 12/12/2019 - 09:24

Pas vendimit për të shembur 3 godina në Qytetet Studenti dhe 10 bujtina në Universitetin Bujqësor

Postuar: 12/12/2019 - 09:13

Këshilli Bashkiak i Kurbinit ka miratuar shembjen e 7 pallateve që u dëmtuan nga tërmeti i 26 nën

Postuar: 12/12/2019 - 08:42

Policia e Barit në Itali, në orët e para të mëngjesit të kësaj të enjteje ka ekzekutuar një sërë