BREAKING NEWS

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e Shëndetësisë jep lajmin e mirë, ja sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit (Harta e shpërndarjes)

Situata e COVID-19 në vendin tonë, Ministria e
x
BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Aktualitet

"Masakra e të enjtes", Artan Hoxha nxjerr foton e rrallë: Kjo është ngjarja më e rëndë që më është dashur ta raportoj

"Masakra e të enjtes", Artan Hoxha nxjerr foton e rrallë:

Gazetari Artan Hoxha ka riktujtuar ngjarjen më të rëndë që i është dashur të raportojë.

Hoxha flet për “masakrën e të enjtes”, ku mbetën të vrarë 9 persona, u plagos rëndë një foshnjë vetëm një vjeçe dhe u morën peng 4 qytetarë.

“Duke rremuar neper arkive.....

Me koleget Poli Hoxha dhe Roland Zilin, dale me 5 mars 1999 ne qytetin e Beratit, pas njeres nga ngjarjet me te renda qe na eshte dashur te raportojme.

E njohur si “masakra e te enjtes” ku mbeten te vrare 9 persona, u plagos rende nje foshnje vetem nje vjeçe dhe u moren peng 4 qytetare.

Mes te vrareve ishin tre punonjes policie, “Deshmore te Atdheut”, nje tregtar, dy qytetare te Beratit dhe tre autoret, te cilet u ekzekutuan nga forcat speciale RENEA ne banesen e nje familje, qe e kishin marre peng ne fshatin Pobrat”, shkruan gazetari Artan Hoxha.

"Masakra e të enjtes", Artan Hoxha nxjerr foton e rrallë:

Më të lexuarat