BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Aktualitet

"Masakra e të enjtes", Artan Hoxha nxjerr foton e rrallë: Kjo është ngjarja më e rëndë që më është dashur ta raportoj

"Masakra e të enjtes", Artan Hoxha nxjerr foton e rrallë:

Gazetari Artan Hoxha ka riktujtuar ngjarjen më të rëndë që i është dashur të raportojë.

Hoxha flet për “masakrën e të enjtes”, ku mbetën të vrarë 9 persona, u plagos rëndë një foshnjë vetëm një vjeçe dhe u morën peng 4 qytetarë.

“Duke rremuar neper arkive.....

Me koleget Poli Hoxha dhe Roland Zilin, dale me 5 mars 1999 ne qytetin e Beratit, pas njeres nga ngjarjet me te renda qe na eshte dashur te raportojme.

E njohur si “masakra e te enjtes” ku mbeten te vrare 9 persona, u plagos rende nje foshnje vetem nje vjeçe dhe u moren peng 4 qytetare.

Mes te vrareve ishin tre punonjes policie, “Deshmore te Atdheut”, nje tregtar, dy qytetare te Beratit dhe tre autoret, te cilet u ekzekutuan nga forcat speciale RENEA ne banesen e nje familje, qe e kishin marre peng ne fshatin Pobrat”, shkruan gazetari Artan Hoxha.

"Masakra e të enjtes", Artan Hoxha nxjerr foton e rrallë:

Më të lexuarat