Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Masakra me 8 viktima në Selenicë/ Fatmir Xhafaj dhe Ardi Veliu mbërrijnë në vendngjarje

Postuar: 10/08/2018 - 21:19

Ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj dhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu kanë mbërritur mbrëmjen e sotme në fshatin Resulaj ku 24-vjeçari Ridvan Zykaj vrau 8 pjesëtarë të fisit të tij.
 
Xhafaj dhe Veliu kanë takuar familjarë të viktimave ndërsa kanë parë nga afër vendin ku ndodhi ngjarja.
Ndërkohë që prej orës 19:00 policia po vijon kërkimet për autorin.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/02/2019 - 11:26

Pas pamjeve të publikuara në emisionin investigativ “Fiks Fare” ku mjeku Çaush Zogu shfaqet duke i kërkuar ryshfet qytetarit për lëshimin e fletës së drejtimit, Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Socia

Postuar: 19/02/2019 - 11:15

Policia e Tiranës ka shoqëruar në Komisariatin numër 6 një nga protestuesit tek Unaza e Re, pasi

Postuar: 19/02/2019 - 11:08

Të paktën 4 persona kanë rënë në prangat  e  Policisë së Shtetit për armëmbajtje pa lej

Postuar: 19/02/2019 - 10:33

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka marrë vendimin e pakthyeshëm për Irma Balliun, prokurore e

Postuar: 19/02/2019 - 10:18

Është tensionuar situata në Lezhë, teksa qytetarë dhe mbështetës të PD kanë bllokuar rrugën dhe t

Postuar: 19/02/2019 - 09:42

Shtyhet në Gjykatën e Apelit seanca në për Emiljano Shullazin, Gilmando Danin, Endrit Qyqon, Endr

Postuar: 19/02/2019 - 07:30

Një ditë pas atentatit me dy të vrarë dhe një të plagosur në Vlorë, mëngjesin e djeshëm policia k