BREAKING NEWS

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën lëvizjen e parë si President i SHBA-ve: Nuk duhet të humbasim kohë!

Menjëherë pas ceremonisë së betimit, Biden bën
x

Aktualitet

Masakroi nënën katër ditë më parë/ Arrest me burg për Olsi Çekiçi, ja kush u pa në dyert e Gjykatës, niset me urgjencë nga Italia...

Masakroi nënën katër ditë më parë/ Arrest me burg

Gjykata e Shkalles së Parë në Pogradec ka dhënë sot masën e sigurisë arrest me burg për 44-vjeçarin me probleme mendore Olsi Çekiçi i njohur ndryshe si "Lorja", i cili masakroi nënën në fshatin Buçimas të Pogradecit katër ditë më parë.

Në dyert e gjykatës është parë edhe avokati i ish-gruas së Olsi Çekiçi, i cili do të kërkoje që kujdestarinë e adoleshentes ta marrë e ëma. 

Bëhet me dije se ish-bashkëshortja e tij pra nëna e 15-vjeçares është nisur nga Italia drejt Shqipërisë dhe pritet të fillojë procesin për të kërkuar kujdestarinë e së bijës.