BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Aktualitet

“Mashtron me zë e figurë”, Klodiana Lala nxjerr zbuluar Policinë e Shtetit për vrasjen e Pjerin Xhuvanit

“Mashtron me zë e figurë”, Klodiana Lala nxjerr zbuluar

Gazetarja investigative Klodiana Lala ka akuzuar Policinë e Shtetit se nuk po bën transparencë dhe se ka mashtruar publikisht.

Sipas saj në periudhën e zgjedhjeve në një seancë për vrasjen e Pjerin Xhuvani u thanë gjëra krejt të kundërta me dokumentet që flisnin komplet për tjetër gjë.

“Policia jo vetëm nuk bën transparencë, por kohët e fundit edhe ka mashtruar publikisht. Në periudhën e zgjedhjeve në një seancë për vrasjen e Pjerin Xhuvani u thanë gjëra krejt të kundërta me dokumentet që flisnin komplet për tjetër gjë. Nga kush duhet ta presim transparencën. Ne presim transparencë dhe nga njëra anë policia mashtron me zë e figurë dhe dokumentet flasin për tjetër gjë. Policia nuk po bën transparencë”, tha Lala për MCN Tv.

Më të lexuarat