Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Mbante dy emra, dalin pamjet kush është ish-i dashuri i të resë nga Kavaja që u vra sot (FOTO)

Postuar: 10/10/2019 - 10:06

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë që tronditi Kavajën orët e pra të mëngjesit të sotëm. Pas një sherri brenda banesës së M.Q  mes mikut të kësaj të fundit dhe ish të dashurit të saj, viktimë mbeti Dritan Haxholli ish i dashur i M.Q, dhe i plagosur Bledar Toçi, i cili ishte polic në burgun e Durrësit.

Ndërkohë mësohet se viktima mbante dy emra Dritan Haxholli dhe Tan Peza.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2019 - 17:36

Një peshkaqen i llojit tigër, është kapur në ujërat e detit Adriatik nga një anije peshkimi.

Postuar: 22/10/2019 - 17:35

Një 32-vjeçar nga Shkodra me rrezikshmëri të lartë është arrestuar sot nga policia.

Postuar: 22/10/2019 - 17:25

Vetëm pak minuta më parë Ambasada Amerikane në Tiranë ka publikuar një video ku tregon emrat e zy

Postuar: 22/10/2019 - 16:48

Rasti i 18-vjeçarit me origjinë shqiptare ka tërhequr vëmendjen e faqes së huaj britanike, Metro

Postuar: 22/10/2019 - 16:22

Në Golem, më datë 22.10.2019, në një objekt në rikonstruktim ka rënë nga lartësia  shtetasi

Postuar: 22/10/2019 - 15:50

55-vjeçari Lazër Arraj kishte shkuar në fshat, për të mbledhur ushqimet e dimrit, por është qëllu

Postuar: 22/10/2019 - 15:40

 Moti në vijim do të ketë tepër surpriza.