BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Aktualitet

Mbërrin në Prokurori dosja hetimore për ngjarjen horror në Kombinat ku u vetëflijuan nënë e bijë, Klodiana Lala zbulon si është regjistruar kjo çështje

Mbërrin në Prokurori dosja hetimore për ngjarjen horror në

Dosja hetimore e policisë për ngjarjen horror në Kombinat ku nënë e bijë u vetëflijuan, ndërsa vajza tjetër shpëtoi, ka mbërritur në prokurori.

Gazetarja Klodiana Lala zbulonse çështja është regjistruar për nenin 99 të Kodit penal, “shkaktim i vetëvrasjes”.

Ngjarja e rëndë u zbulua më 2 korrik në Kombinat, ndërsa vajza kishte ndërruar jetë më shumë se 15 muaj më parë pasi kishte hequr dorë nga ushqimi dhe konsumonte vetëm ujë. Të njëjtën rrugë ndoqën edhe nëna me të bijën Zhaneta dhe Blerta Josifi. 56-vjeçarja humbi jetën pak ditë më parë, ndërsa e bija Blerta ndodhet në spital.

Më të lexuarat