BREAKING NEWS

Kryeministri Rama sulmon ashpër Bashën nga Kongresi i PS: Je kundërshtari më i ulët ...

Kryeministri Rama sulmon ashpër Bashën nga Kongresi i PS: Je
x

Aktualitet

Mbetën të plagosur gjatë përleshjes me hajdutët në shtëpinë e tyre, del FOTO-ja e çiftit Laze

Mbetën të plagosur gjatë përleshjes me hajdutët në

Çifti I bashkëshortëve që mbetën të plagosur mbrëmjen e sotme në Allias, janë dy personat që shikoni në foto, përkatësisht Petrit dhe Aferdita Laze

Çifti i bashkëshortëve, pronarë të një furre buke në Allias e një tjetre në Astir, kanë pikasur dy persona të maskuar, të cilët mbrëmjen e sotme u futën n vilën e familjes Laze për t’i grabitur. Petrit dhe Aferdita Laze, prindër të dy fëmijëve tentuan të mbronin pronën e tyre, por gjatë përleshjes, grabitësit i kanë qëlluar me armë zjarri. Ata kanë mundur të largohen bashkë me një shumë parash që morën në vilë.

Mbetën të plagosur gjatë përleshjes me hajdutët në