BREAKING NEWS

Gjykata pushon dosjen e CEZ, Taulant Balla bën lëvizjen e menjëhershme dhe del me deklaratën ‘bombë’: I akuzuari kryesor është Sali Berisha. Ja çfarë fshihet pas vendimit

Gjykata pushon dosjen e CEZ, Taulant Balla bën lëvizjen e
x

Aktualitet

Mbetën të plagosur gjatë shpërthimit të bombolës së gazit brenda në shtëpi, dalin të tjera detaje nga ngjarja

Mbetën të plagosur gjatë shpërthimit të bombolës

Detaje të reja kanë dalë shpërthimi në Selenicë të Vlorës, ku janë plagosur Mimoza Selimi dhe Rexhep Selimi. Fqinja e tyre ka deklaruar se çifti jetonte me vështirësi ekonomike.

“Ne i nxorëm nga banesa. Ata jetojnë me një person 150 mijë. Gjithë jetën ka pasur vështirësi ekonomike. 30 minuta e mbajtën në spitalin e Vlorës dhe e nisën drejt Tiranës. “, u shpreh një fqinje e çiftit.

Mësohet se nga ky shpërthim i bombolës janë dëmtuar edhe tre banesa të tjera.