Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Mbetën të plagosur gjatë shpërthimit të bombolës së gazit brenda në shtëpi, dalin të tjera detaje nga ngjarja

Postuar: 17/07/2019 - 10:35

Detaje të reja kanë dalë shpërthimi në Selenicë të Vlorës, ku janë plagosur Mimoza Selimi dhe Rexhep Selimi. Fqinja e tyre ka deklaruar se çifti jetonte me vështirësi ekonomike.

“Ne i nxorëm nga banesa. Ata jetojnë me një person 150 mijë. Gjithë jetën ka pasur vështirësi ekonomike. 30 minuta e mbajtën në spitalin e Vlorës dhe e nisën drejt Tiranës. “, u shpreh një fqinje e çiftit.

Mësohet se nga ky shpërthim i bombolës janë dëmtuar edhe tre banesa të tjera.

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/08/2019 - 21:42

Një 55-vjeçar është përplasur për vdekje nga një makinë pak çaste më parë në Tiranë. Raportohet  se ngjarja ka ndodhur tek “Kryqëzimi i Rolandit”, në afërsi të “Unazës së Re”.

Postuar: 23/08/2019 - 21:40

Mesa duket temperaturave të larta, erërave të nxehta dhe vapës ekstreme do t’i vijë fundi.

Postuar: 23/08/2019 - 21:20

Është riaktivizuar para disa orësh vatra e zjarrit një malin e Shëngjinit.

Postuar: 23/08/2019 - 20:38

Në Shëngjin flakët e kanë marrë seriozisht dhe nuk kanë ndërmend që të ndalen, që prej mbrëmjes

Postuar: 23/08/2019 - 20:19

Ditën e sotme, ashtu si çdo ditë, kryeministri Edi Rama ka publikuar mendimin e një aktoreje, e c

Postuar: 23/08/2019 - 19:39

Shumë vatra zjarri janë regjistruar në territorin shqiptar në këto ditë të nxehta, duke shkaktuar

Postuar: 23/08/2019 - 18:15

Tetë afganë janë ndaluar nga policia kufitare në tentativë për të kaluar në mënyrë të paligjshme