Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Mbetet i vdekur punojësi i Bashkisë Mat, ky është vendi që shkoi për të hapur një rrugë (FOTO)

Postuar: 11/10/2018 - 15:56

Pak më parë në fshatin Shëlli të rrethit të Matit, është vrarë me armë zjarri një punonjës të bashkisë dhe palgosur tre të tjerë.Ata kishin shkuar në këtë zonë për të hapur një rrugë. 

Viktima raportohet të jenë qëlluar nga një person i vetëm që ende është identifikuar Kujtim Koxha, 54-vjeç.

Edhe pse nuk dihen ende arsyet e vrasjes së punonjësve të bashkisë, ata mendohet se kanë qënë në krye të dëtyrës në atë zonë, pasi një ditë më parë , bashkia Mat ka shpërndarë disa foto në rrugën e fshatit Shëlli ku njoftonte për punimet. 
L'immagine può contenere: pianta, albero, cielo, spazio all'aperto e naturaL'immagine può contenere: montagna, cielo, spazio all'aperto e naturaL'immagine può contenere: cielo, spazio all'aperto e naturaL'immagine può contenere: cielo e spazio all'aperto
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/03/2019 - 13:21

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka sqaruar personat që kanë aplikuar për vizë se çfarë duhet të kenë me vete në intervistë

Postuar: 21/03/2019 - 12:34

Ndërsa policia iu ka bërë thirrje të vazhdueshme me megafon për të ruajtur qetësinë në protestë e

Postuar: 21/03/2019 - 12:31

Protesta e sotme është shoqëruar me përplasje të shumta, ku militantët opozitarë kanë tentuar dis

Postuar: 21/03/2019 - 12:30

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka mbërritur këtë mesditë në Gjykatën për Krime të Rënd

Postuar: 21/03/2019 - 12:15

Dalin fotot pas vrasjes së Jurgen Kurtit tre ditë më parë në kryeqytet.

Postuar: 21/03/2019 - 12:13

Një nga protestuesit të cilët kanë tentuar të çajnë me forcë kordonin e policisë ka pësuar frak

Postuar: 21/03/2019 - 12:06

Ndërsa mbante fjalën e saj kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi protestuesit kanë mundur të çajnë