BREAKING NEWS

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca është e lëkundur

A do shkarkohet Ilir Meta? Pandeli Majko tregon dy arsyet pse mazhoranca
x

Aktualitet

Mbledhje në SPAK, ja kush emërohet zëvendës drejtues pas Arben Krajës, prokurorët ndahen në dy seksione

Mbledhje në SPAK, ja kush emërohet zëvendës drejtues pas

Ditën e sotme është mbajtur mbledhja në SPAK ku janë marrë disa vendime të rëndësishme, teksa prokurorët janë ndarë në dy seksione.

Altin Dumani do të jetë zëvendës drejtues pas Arben Krajës në Prokurorinë e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit.

7 prokurorë të SPAK janë në sektorin kundër Krimit të Organizuar, dhe 5 në seksionin e Krimit dhe Korrupsionit. Altin Dumani do të jetë njëkohësisht drejtues i Seksionit kundër Krimit të Organizuar kurse i Seksionit të Korrupsionit do jetë Ervin Kondili.