BREAKING NEWS

“Është prekur nga Covid-19 edhe bashkëshortja e djali im”, Veliaj tregon problemin që i ka shkaktuar virusi në mushkëri: Ndjehesha sikur më ka shtypur treni!

“Është prekur nga Covid-19 edhe bashkëshortja e djali
x

Aktualitet

Mbyllen hetimet për dosjen 339, zbardhen detajet e forta, kush janë 12 të pandehurit që do të çohen në Gjykatë?

Mbyllen hetimet për dosjen 339, zbardhen detajet e forta, kush janë 12

Burime nga Prokuroria për Krime të Rënda bëjnë me dije se janë mbyllur hetimet për dosjen 339 dhe pritet që ditët në vijim të dërgohen në gjykatë konkluzionet përfundimtare. Në dosjen e prokurorisë janë marrë 10-12 persona të pandehur. Ndërkohë vijojnë hetimet për 339/1 ku hetohet shitblerja e votave