BREAKING NEWS

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa është numri i të infektuarve në 24 orë

Bilanci ditor i Covid-19 në vend/ Ministria del me reagim zyrtar: Ja sa
x

Aktualitet

Mbytet kosovari te Shkëmbi i Kavajës, Policia jep detaje për ngjarjen

Mbytet kosovari te Shkëmbi i Kavajës, Policia jep detaje për

Një person është mbytur pasditen e sotme te Shkëmbi i Kavajës.

Policia njofton se bëhet fjalë për një 73 vjeçar, i cili mësohet se është shtetas kosovar. I moshuari është mbytur duke u larë në det.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 03.07.2020, rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës, shtetasi kosovar J.B., 73 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Më të lexuarat