BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh me “ushtaret” besnike të kryeministrit Rama, Balluku dhe Kumbaro, SPAK sekuestron telefonat e vartësve të tyre, zbardhen detajet e forta

Çfarë po ndodh me “ushtaret” besnike të
x
BREAKING NEWS

Dosja Rama, a u pyet kryeministri shqiptar nga një prokuror dhe një zyrtar i FBI në New York dhe koeçidenca fatkeqe e pranimit të fajit nga McGonigal për aferat e shefit të qeverisë

Dosja Rama, a u pyet kryeministri shqiptar nga një prokuror dhe një
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari zbardh të vërtetën e dosjes së Ilir Metës në FBI, nuk ka lidhje me atentatin ndaj Tom Doshit, ja prapaskenat që ka luajtur Sali Berisha

Evi Kokalari zbardh të vërtetën e dosjes së Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Edi Rama i fali Samir Manes 57 mijë metër 2  me vetëm 1 euro  dhe 165 mijë metër ndërtim, ja si kryeministri i shkaktoi shtetit shqiptar 30 deri në 40 milionë euro humbje vetëm për interesat e oligarkut më të madh në Shqipëri

Edi Rama i fali Samir Manes 57 mijë metër 2  me vetëm 1 euro
x
BREAKING NEWS

SPAK gati goditjen e madhe për politikanët e përfshirë në korrupsion dhe vrasje, Altin Dumani vihet në lëvizje, ja kush janë “dosjet e nxehta”që po zien vendi

SPAK gati goditjen e madhe për politikanët e përfshirë
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbardh të fshehtat e zgjedhjeve në Kukës: Ja kush ia dha goditjen e madhe në prapaskenë Sali Berishës dhe çfarë e pret në vijim ‘non gratën’

Spartak Ngjela zbardh të fshehtat e zgjedhjeve në Kukës: Ja kush
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Ja provat që zhduku Sali Berisha për të mbuluar masakrën e ‘21 Janarit’ dhe skema që ndoqi për të fshehur gjurmët te afera e ‘Gërdecit’, roli i Shkëlzenit dhe dëshmia që e fundos

Petro Koçi: Ja provat që zhduku Sali Berisha për të
x
BREAKING NEWS

Censusi si anketë e Neptunit për oferta elektroshtepijakesh, a e ka shtuar oligarku Samir Mane listën e pyetjeve për shqiptarët?

Censusi si anketë e Neptunit për oferta elektroshtepijakesh, a e ka
x

Aktualitet

Më e kërkuara në Gjermani dhe Amerikë/ E dini për cilën bëhet fjalë? Bima “ilaç” që rritet në Divjakë, një familje mbledh deri 200 mijë lekë ne dite nga mbledhja e ...

Më e kërkuara në Gjermani dhe Amerikë/ E dini për

Rrushkulli, një shkurrë rizomatike që rritet në zonën e Divjakës që ka nisur të mblidhet masivisht. Siç bëhet me dije nga kronika e "TvKlan", rrushkulli përdoret si një bimë medicinale.

Në grumbullimin e rrënjëve të rrushkullit, janë përfshirë shumë banorë nga Grabjani, e përllogaritet që një familje prej 4 anëtarësh arrin të marrë deri në 200 mijë lekë të vjetra në ditë nga mbledhja e bimës mediciale.

Më e kërkuara në Gjermani dhe Amerikë/ E dini për

Rrënjët e thara dërgohen për eksport në Gjermani dhe Amerikë. Duke qenë se kjo shkurre ka nisur të kërkohet masivisht për eksport dhe të shkulet me rrënje ekziston rreziku i zhdukjes së saj.

Më e kërkuara në Gjermani dhe Amerikë/ E dini për