Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Më goditën me radio dhe më thyen krahun", policët bëjë për spital 61-vjeçarin në Korçë (Detajet)

Postuar: 25/06/2019 - 21:52

Një person është dhunuar mbrëmjen e sotme në Korçë nga policia. Bëhet fjalë për 61-vjeçarin Albert Shkëmbi.

Ky i fundit nuk ka pranuar që policia ta shoqërojë. Mësohet se Shkëmbi ka qenë pasagjer në makinën që u ndalua.Si pasojë e goditjeve ai ka pësuar plagë në kokë dhe në dorë. Më pas ai është dërguar në spitalin e Korçës, ku po merr edhe trajtimin e nevojshëm.
Shkëmbi u shpreh se policët e goditën me radio dhe me grushte.
 
Shkëmbi tha:
 
Më dhunuan dy policët e patrullës. Më goditën me radio dhe me grushte. Më thyen edhe krahun.
Në lidhje me këtë ngjarje ShÇBA ka nisur një hetim. Në reagimin e saj SHÇBA thotë se Shkëmbi është proceduar penalisht për "kundërshtim të punonjësve të policisë".

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/11/2019 - 22:01

Më datë 28 nëntor në orën 12:00 Qendra e Lëvizjes Vetëvendosje në Tiranë do të organizojë një marshim për bashkimin Shqipëri-Kosovë”.

Postuar: 19/11/2019 - 20:07

Reshjet e shiut do të vazhdojnë edhe ditën e nesërme (20 nëntor) ku parashikohet të ketë shtrënga

Postuar: 19/11/2019 - 19:36

Gjyqtari i Gjykatës së Apelit të Durrësit, Arben Vrioni do të dalë ditën e nesërme para Komisioni

Postuar: 19/11/2019 - 19:30

Kryeprokurorja n ë detyrë, Marku ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë që e re

Postuar: 19/11/2019 - 18:46

Një 42-vjeçar shqiptar ka dhunuar dhe kërcënuar prej vitesh bashkëshorten e tij rumune, me të cil

Postuar: 19/11/2019 - 18:39

Ish-deputeti i ndjerë i Partisë Demokratike, Sokol Olldashi nesër bën 6 vite që është ndarë nga j

Postuar: 19/11/2019 - 18:13

Një tjetër aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Milot-Fushë-Krujë, ku një makinë ka pë