BREAKING NEWS

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau të dashurën 19-vjeçare në Greqi

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau
x
BREAKING NEWS

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare, çfarë shkruante mes vuajtjeve shqiptari në rrjete sociale

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare,
x
BREAKING NEWS

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga 4 bashki, detajet e fundit nga procesi i 'Rithemelimit'

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon bilancin ditor

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon
x
BREAKING NEWS

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet që priten të firmosen

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet
x
BREAKING NEWS

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës ‘luan’ me çmimet e karburanteve, ndryshon sërish çmimin e naftës pa kaluar ende 24 orë nga ndryshimi i ditës së kaluar

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës
x
BREAKING NEWS

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e SHBA-së del me thirrjen urgjente ndaj amerikanëve që jetojnë në Shqipëri

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e
x
BREAKING NEWS

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të shoqëruara me rrufe dhe erë të fuqishme/ Çfarë do të ndodhë përballë Vlorës dhe Himarës

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të
x

Aktualitet

“Më goditën me thikë”, hyri në lokal i gjakosur për të kërkuar ndihmë, kamerat nxjerrin zbuluar skenarin e shqiptarit

“Më goditën me thikë”, hyri në lokal i gjakosur

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në Itali, ku një 50-vjeçar, shqiptar kishte shkuar në një nga baret e zonës së Garganos i gjakosur duke thënë se disa persona e kishin rrahur.

Burri, me profesion murator, kishte hyrë në lokak i gjakosur dhe po kërkonte ndihmë, ai u tha të pranishmëve në lokal se një grup me persona e kishin goditur me thikë.

Version që më pas ua ka thënë edhe karabinierëve. Menjëherë ata nisën hetimet për të zbuluar ngjarjen dhe për kapjen e autorëve.

Mirëpo, gjatë monitorimit të kamerave të zonës një tjetër e vërtetë u shfaq. Në pamjet e kamerave shihet se shqiptari pas shumë gotave me alkool ishte rrëzuar dhe më pas ashtu si ishte “tapë” kishte inskenuar të gjithë “skenarin”.