BREAKING NEWS

Detaje nga ngjarja e rëndë në Pukë/ 11-vjeçari dyshohet se u plagos me armë zjarri nga një...

Detaje nga ngjarja e rëndë në Pukë/ 11-vjeçari
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte fasadë dhe mashtrim, Rama e kishte paracaktuar emrin e Kreut të Shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte
x
BREAKING NEWS

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në Pukë

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në
x
BREAKING NEWS

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për efektin e FNSH

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për
x
BREAKING NEWS

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në gadishullin e Karaburunit

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në
x
BREAKING NEWS

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama falenderon publikisht...: Këta i zbardhen faqen Shqipërisë

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x
BREAKING NEWS

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet për emrin e Presidentit të ri të vendit dhe i dërgon mesazhin e fortë socialistëve: PS i iku marrëveshjes, ne i qëndrojmë!

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet
x

Aktualitet

“Me kallashnikov në dorë, hipur mbi mushkë pasi ka...”, Artan Hoxha publikon foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe bën deklaratën epike

“Me kallashnikov në dorë, hipur mbi mushkë pasi

Gazetari Artan Hoxha ka ndarë në rrjetet sociale një foto nga periudha e vitit 1997 në vendin tonë, kur u hapën depot e armëve dhe populli u armatos i gjithi.

Hoxha ka publikuar foton e një banori nga Delvina i cili i hipur mbi mushkë pozon me kallashnikov në dorë.

Me ironi, Hoxha shkruan se ky është versioni shqiptar i ‘Rambo 2’.

“Versioni shqiptar i “Rambo 2”…

Nje “kalores” nga Delvina pozon me Kallashnikov ne dore, hipur mbi  mushke, pasi ka nxjerre “jashte luftimit” nje tank model T-54 te Ushtrise Shqiptare, gjate pranveres se 1997-es ne Qafe Gjashte, Sarande ...”, shkruan Hoxha.

“Me kallashnikov në dorë, hipur mbi mushkë pasi

Më të lexuarat