BREAKING NEWS

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa raste të reja kemi në 24 orët e fundit

Ministria del me bilancin zyrtar/ Si u zgjerua harta e koronavirusit, ja sa
x

Aktualitet

Me kokën ulur dhe fytyrën e mbuluar, del para gjykatës monstra që përdhunoi të miturën në Babrru (Pamjet)

Me kokën ulur dhe fytyrën e mbuluar, del para gjykatës monstra

Me fytyrën e mbuluar me duar dhe kokën ulur, ka dalë para togave të zeza 65-vjeçari, roja i shkollës i cili ka përdhunuar 15-vjeçaren. 65-vjeçari do të njihet sot me masën e sigurisë për krimin që ka bërë.