Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

“Më puth pak se vdiqa”/ Pësoi dje parainfarkt dhe ndodhet në spital, gjykata jep vendimin për pedagogun që ngacmoi seksualisht studenten

Postuar: 20/09/2019 - 13:34

Gjykata dënon me 10 ditë burg pedagogun Denis Himçi, i cili u denoncua nga emisioni investigativ “Stop”, pasi i kërkonte favore seksuale një studenteje në këmbim të provimeve.

Gjykata e dha vendimin në mungesë të Himçit, për shkak se ky i fundit ndodhet në QSUT në Tiranë.

Denis Himçi pësoi dje atak kardiak dhe dyshohet se shkaku kryesor është shqetësimi i ngritur nga ngjarja e ndodhur me studenten.

Ende nuk ka informacion lidhur me gjendjen e tij dhe se a e ka kaluar rrezikun për jetën, ndërkohë kujtojmë se Prokuroria e Elbasanit kërkoi burg pa afat për pedagogun.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2019 - 14:21

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka reaguar me detajet e rënda që dolën për shkatërrimin e celulës terroriste që vepronte në Shqipëri.

Postuar: 23/10/2019 - 14:20

U shkarkua nga posti i lartë pas fjalorit banal, burri i zv.ministres, Aurel Hoda kërkon falje pu

Postuar: 23/10/2019 - 14:01

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu në një konferencë të jashtëzakonshme zb

Postuar: 23/10/2019 - 14:00

Avokati Idajet Beqiri bëri të ditur para dy ditësh se Izet Haxhia dhe e fejuara e tij janë marrë

Postuar: 23/10/2019 - 13:40

Detaje të reja kanë dal në dritë nga celula terroristë iraniane, që sipas Ardi Veliut, po planifi

Postuar: 23/10/2019 - 13:15

Ndërkohë që kanë kaluar 6 muaj nga koha kur u nda nga jeta bashkëshortja e tij në sallën e lindje