BREAKING NEWS

Shpërthen vatra në Mat, vazhdon të rritet numri i të infektuarve me Covid-19

Shpërthen vatra në Mat, vazhdon të rritet numri i të
x

Aktualitet

“Më puth pak se vdiqa”/ Pësoi dje parainfarkt dhe ndodhet në spital, gjykata jep vendimin për pedagogun që ngacmoi seksualisht studenten

“Më puth pak se vdiqa”/ Pësoi dje parainfarkt dhe ndodhet

Gjykata dënon me 10 ditë burg pedagogun Denis Himçi, i cili u denoncua nga emisioni investigativ “Stop”, pasi i kërkonte favore seksuale një studenteje në këmbim të provimeve.

Gjykata e dha vendimin në mungesë të Himçit, për shkak se ky i fundit ndodhet në QSUT në Tiranë.

Denis Himçi pësoi dje atak kardiak dhe dyshohet se shkaku kryesor është shqetësimi i ngritur nga ngjarja e ndodhur me studenten.

Ende nuk ka informacion lidhur me gjendjen e tij dhe se a e ka kaluar rrezikun për jetën, ndërkohë kujtojmë se Prokuroria e Elbasanit kërkoi burg pa afat për pedagogun.

Më të lexuarat