BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap dyert’? Rama del me mesazhin e fuqishëm: Ballkani Perëndimor ofron shanse për aktorë që s’kanë qëndrim dashamirës, ja sa rrezikon Shqipëria

Çfarë do të ndodhë nëse BE nuk ‘na hap
x

Aktualitet

“Më shif në sy, s’jam si këto palaçot unë”, Murrizi përplaset me analistin në emision: S’dua, shoh vetëm gratë!

“Më shif në sy, s’jam si këto palaçot

Deputeti Myslim Murrizi nga “Lëvizja Demokratikë e Shqiptare”  është përplasur me analistin Agron Gjekmarkaj në emisionin "Open" duke i thënë që të mos bënte si Macroni me Kuranin.

“Kam qenë në parlament 28 vjeç ata lanë kalamajt në rrugë e ikën me brekë e kanatjere në Durrës. Nuk e njoh historinë fare ti.

Mos u bëj si Macroni tek Kurani. Unë jam këtu për të thënë se nuk jam si këto fytyra, vija nga greva e ‘90,  nuk e kam qëllim që të krijoj parti o rashë e vdiqa”, tha ai.

“Por më shih në sy kur flas,” tha Murrizi.

Gjekmarkaj: Po jo nuk dua, s’e kam parim të shoh burrat në sy, shoh gratë.

Murrizi: E ke marrë në emigracion këtë, ku prisje të tjerët me brekë dhe kanatiere nga Durrësi