BREAKING NEWS

'Kartvizitën 'FBI' s'do e refuzonte askush', Vangjeli zbulon 'të pathënat': Ju tregon se me kë është takuar McGonical në Shqipëri

'Kartvizitën 'FBI' s'do e refuzonte askush',
x
BREAKING NEWS

"Turp historik nëse ndodh", avokat Ngjela del me reagimin e fortë: Albin Kurti nuk do ta pranojë këtë ofendim të kombit shqiptar

"Turp historik nëse ndodh", avokat Ngjela del me reagimin e
x
BREAKING NEWS

A duhet të nisin hetimet ndaj Ramës nga FBI? Habit Kreshnik Spahiu

A duhet të nisin hetimet ndaj Ramës nga FBI? Habit Kreshnik Spahiu
x
BREAKING NEWS

"Mund ta ketë dërguar këtë email në kushtet e xhelozisë", gazetari tregon detajet për çështjen McGonigal: Gjykata kërkoi dokumente dhe informacione për…

"Mund ta ketë dërguar këtë email në kushtet e
x
BREAKING NEWS

‘Shpërthen’ Lorenc Vangjeli, plas deklaratën e fortë për ish- agjentin e FBI-së McGonigal: Ka marrë miliona euro në Shqipëri dhe Kosovë, ka takuar biznesmenë, politikanë, gjyqtarë e prokurorë

‘Shpërthen’ Lorenc Vangjeli, plas deklaratën e fortë
x
BREAKING NEWS

"Erdhi një mashtrues...", analisti plas deklaratën e fortë: McGonigal kuptoi se këtu bëhen para, mburreshin se kishin një shok në FBI

"Erdhi një mashtrues...", analisti plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Skandali me ish-zyrtarin e FBI-së/ Deputeti i PS e zbulon: Ja e vërteta që ju nuk e dini

Skandali me ish-zyrtarin e FBI-së/ Deputeti i PS e zbulon: Ja e
x
BREAKING NEWS

Deklarata ‘bombë’ e Kryemadhit: McGonigal është kontaktuar sulmuar Ilir Metën

Deklarata ‘bombë’ e Kryemadhit: McGonigal është
x

Aktualitet

“Më tmerron kjo skenë”/ Politikani i njohur publikon videon e të riut i cili përplas këmbësorin me makinë, gjithçka e xhiron me telefon

“Më tmerron kjo skenë”/ Politikani i njohur publikon

Aleksandar Arsenijoviç, kandidat për kryetar të Mitrovicës Veriore, ka publikuar një video që pretendon se ka ndodhur në Leposaviç, ku shihet se si shoferi e shkelë me veturë një këmbësor dhe gjithçka e xhiron me telefon.

Për këtë rast Gazeta Express ka kontaktuar me zëvendësdrejtorin e Policisë së Kosovës për rajonin e veriut të Mitrovicës, Besim Hoti, i cili tha se deri më tani nuk ka ndonjë ankues për këtë rast, por gjithsesi është njoftuar prokurori.“Për këtë rast nuk kemi ankues, po ashtu nuk dihet autenticiteti i videos, për rastin është njoftuar prokurori”, tha Hoti.

Politikani Arsenijoviç ka thënë se është i tmerruar nga ky rast teksa shpreson që i dyshuari të përgjigjet për këtë vepër. “Më tmerron skena e komunës së Leposaviqit ku një burrë (nëse mund të quhet kështu) shkel një njeri në rrugë në mungesë të policisë, duke plotësuar disa nga tekat e tij personale. Shpresoj që një ditë të përgjigjet për këtë krim!”, ka shkruar ai në mbishkrimin e videos.