BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Aktualitet

(ME VIDEO) I larë në gjak! Dhunuesi i Berishës me kokën ulur, kush është ish-funksionari i lartë i Policisë së shtetit që bën dorëzimin tek ish-kolegët e tij

(ME VIDEO) I larë në gjak! Dhunuesi i Berishës me kokën

Pas goditjes me grusht që i bëri kryetarit të Partisë Demokratike, autori është kapur në sekondë nga truprojat e Sali Berishës. Siç duket edhe nga pamjet, ai fillimisht u dhunua nga truprojat dhe më pas është prangosur.

Erzen Breçani, një ish-funksionar i Policisë së Shtetit ka qenë personi që e ka dorëzuar dhunuesin tek kolegët e tij. Kjo pasi menjëherë Policia dhe forcat "Shqiponja" shkuan në vendin e ngjarjes për të prangosur agresorin. Por mesa duket truprojat e kapur dhe vetëm e kanë dorëzuar më pas, për t'u përballur me drejtësinë.