BREAKING NEWS

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 40 raste të reja me koronavirus, asnjë viktimë
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike? Kreshnik Spahiu bën parashikimin e BUJSHËM, zbërthen skenarin e ish-kryeministrit: Do ndodhë në shtator. Uroj që ambasadorja Kim të kuptojë këtë!

Sali Berisha do të largohet përfundimisht nga Partia Demokratike?
x
BREAKING NEWS

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon ‘BOMBËN’, zbulon për herë të parë fundin fatal që e pret Sali Berishën pas shpalljes ‘non grata’: Deklarata e Yuri Kim rrugë shpëtimi për Bashën, ja çfarë pritet

“Një ndryshim i madh po vjen”/ Spartak Ngjela lëshon
x
BREAKING NEWS

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri, shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (VIDEO)

Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14
x

Aktualitet

Mediat greke zbulojnë detaje të reja: Ky është shqiptari që dyshohet se vrau në mënyrë makabre 20-vjeçaren në Greqi

Mediat greke zbulojnë detaje të reja: Ky është shqiptari

Detaje të reja kanë dal në lidhje me vrasjen e 20-vjeçares në Greqi, e cila u ekzekutua gjatë një grabitje në shtëpinë e saj, mëngjesin e 11 majit në zonën e Glyka Nerës.

Mediat greke shkruajnë se bazuar në përshkrimin e dhënë nga bashkëshorti i të resë, është ndërtuar edhe njëherë identikiti i tij duke u publikuar në çdo televizion kombëtar.

Bashkë me videon, për shqiptarin janë ndarë edhe disa të dhëna lidhur me pamjen e tij të jashtme. 

Të dhënat: gjatësia 1.70 cm, fytyrë e rrumbullakët, sy ngjyrë hiri, qafë e shkurtër, shpatulla të gjera dhe mbi 35 vjeç. Shqiptari raportohet si tip i dhunshëm dhe se i urren gratë. 

Grabitja e bërë më 11 maj është e ngjashme me një tjetër në Megara. Në grabitjen që ndodhi, çifti raportoi se kishin dëgjuar emrat: Costas, George dhe Johnny. Të gjithë janë rreth 35 vjeç. Gjatësia e tyre është 1.80 deri 1.87 dhe fiziku i tyre është normal.