BREAKING NEWS

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet nënkryetari që do të ketë kompetencat e kryetarit, ja kush emërohet

Më në fund ‘zhbllokohet' Gjykata e Lartë/ Zgjidhet
x

Aktualitet

Megaoperacioni anti-drogë në Shqipëri dhe Itali, mësohen emrat e 7 shqiptarëve të arrestuar

Megaoperacioni anti-drogë në Shqipëri dhe Itali, mësohen

Janë zbardhur emrat 7 shqiptarëve të arrestuar gjatë operacionitanti-drogë në Shqipëri dhe Itali

-Julian Bejdollari, 43 vjeç, banues në Vlorë,

-Aurel Kalari, 53 vjeç, banues në Vlorë,

-Ilirjan Zaimi, 51 vjeç, lindur dhe banues në Vlorë,

-Mariglen Duçellari, 65 vjeç, banues në Vlorë,

-Kleo Bregu, 55 vjeç, banues në Vlorë,

-Rexhino Muçaj, 25 vjeç, banues në Vlorë,

-Alban Koshi, 53 vjeç, banues në Vlorë,

Lidhur me këtë operacion janë shpallur në kërkim Elton Hamza, 37 vjeç, banues në Orikum, Vlorë dhe Robert Myftari, 47 vjeç, banues në Vlorë.

Më të lexuarat