BREAKING NEWS

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu që u shkarkua nga detyra jep lajmin fantastik: Së shpejti...

“Krenar për fitoren e thellë”/ Mjeku i njohur Petrit Vargu
x
BREAKING NEWS

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e menjëhershëm, ja çfarë përcakton VKM-ja

Kujt i kalon trualli i Teatrit Kombëtar? Qeveria merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti tragjik iu merr jetën dy të rinjve. Policia zbardh detajet e rënda

Përgjaken rrugët e vendit që në mëngjes/ Aksidenti
x
BREAKING NEWS

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat Bashës për të spastruar partinë nga mbetja e fundit e komunizmit në Parlamentin e ri

SHBA ultimatum për likuidimin e Berishës nga politika, Kim 1 muaj afat
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend, në 30 vite ka pasur vetëm përplasje me Uashingtonin

Kreshnik Spahiu: Sali Berisha anti-amerikani më i madh në vend,
x

Aktualitet

‘Çmendet’ moti në këto qytete të vendit tonë, shihni çfarë ndodhi pasditen e sotme (VIDEO)

‘Çmendet’ moti në këto qytete të vendit

Moti i keq ka përfshirë pasditen e sotme Shqipërinë e mesme dhe atë jugore. Një shi i rrëmbyer dhe breshër ka përfshirë për 30 minuta thuajse gjithë qarkun e Elbasanit. Reshjet janë shoqëruar dhe me bubullime e shkarkesa elektrike.

Po ashtu edhe në Konsipol për 40 minuta ka rënë shi i rrëmbyer dhe për disa çaste edhe breshër.

Raportohet se breshëri në Elbasan e Konispol ka shkaktuar dëme të konsiderueshme në kulturat bujqësore dhe pemëtari.

Më të lexuarat