BREAKING NEWS

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke bërtitur njëzëri: Rama ik!

Video/ Ikin dritat gjatë koncertit të Noizy-t, revoltohet turma duke
x
BREAKING NEWS

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë drejt spitalit

Kërcet thika mes kushërinjsh, 5 persona dërgohen me urgjencë
x
BREAKING NEWS

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së rrëfen tmerrin: Ishte i dehur, iu hodha sipër dhe i kapa armën pasi...

U plagos nga pronari i shtëpisë, punonjësi i IMT-së
x
BREAKING NEWS

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin Elbasan-Tiranë

Foto/ Çfarë po ndodh? Trafik kilometrik në aksin
x
BREAKING NEWS

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD akuzon ashpër kryeministrin dhe publikon foton: Ja çfarë po përpiqet të bëjë Rama

“Sezoni turistik në Jug po dështon prej...”, deputeti i PD
x
BREAKING NEWS

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat javën e ardhshme

Moti bën kthesën drastike, çfarë ndodh me temperaturat
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit të The Sun: Rama nuk po bën asgjë për të parandaluar shpopullimin dhe trafikimin e qytetarëve

“Qeveria turp i Shqipërisë!” Salianji pas artikullit
x

Aktualitet

Mentor Kikia: Me këtë lajm, politika pësoi një goditje tjetër të rëndë

Mentor Kikia: Me këtë lajm, politika pësoi një goditje

Gazetari Mentor Kikia ka komentuar lajmin se selia e Partisë Demokratike do të shembet dhe aty do të ndërtohen kulla.

Kikia tha se nuk e befason ky lajm. Sipas tij, me këtë pësoi një goditje tjetër të rëndë politika

“Është çështje plehrash gjithandej. Qeveritë janë marrë me kulla dhe nuk më befason informacioni. Nuk e kisha besuar që gjithë kjo luftë ishte për parime. Këtu nuk është luftë për demokraci por është planifikuar që aty të ngrihet një kompleks. Me këtë pësoi një goditje tjetër të rëndë politika. Kjo na bën të kuptojmë se sa të pashpresë jemi për të parë një të nesërme ndryshe”, tha Kikia për MCN Tv.