BREAKING NEWS

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta bën deklaratën e fortë, zbulon planin e fshehtë: Le ta bëjnë gjatë kohës që jam President! Do e paguaj vetë biletën e ekstradimit, të mi ngrijnë asetet dhe llogaritë

Do të shpallet “non grata” së shpejti”? Ilir Meta
x
BREAKING NEWS

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë, por...

Escobar refuzoi ta takonte, Ilir Meta: Më falni për modestinë,
x
BREAKING NEWS

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale

Presidenti Meta zbulon datën e zgjedhjeve të pjesshme lokale
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të zbulojë provat që kanë fundosur Sali Berishën

Yuri Kim plas deklaratën e fortë, tregon nëse SHBA do të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i mblodhi provat për të shpallur non grata Sali Berishën

Yuri Kim e thotë për herë të parë: Ju tregoj kush i
x
BREAKING NEWS

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo shpresë’: Ka prova! I iku drejtësisë...

SHBA i tregon prangat Sali Berishës, Yuri Kim ‘i shuan çdo
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë në pushtet, nëse u kërkohet llogari duhet që të…

Yuri Kim bën paralajmërimin e fortë: Ata që janë
x
BREAKING NEWS

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së

'Ballkani i Hapur', Yuri Kim zbulon qëndrimin e SHBA-së
x

Aktualitet

Mentor Kikia: Me këtë lajm, politika pësoi një goditje tjetër të rëndë

Mentor Kikia: Me këtë lajm, politika pësoi një goditje

Gazetari Mentor Kikia ka komentuar lajmin se selia e Partisë Demokratike do të shembet dhe aty do të ndërtohen kulla.

Kikia tha se nuk e befason ky lajm. Sipas tij, me këtë pësoi një goditje tjetër të rëndë politika

“Është çështje plehrash gjithandej. Qeveritë janë marrë me kulla dhe nuk më befason informacioni. Nuk e kisha besuar që gjithë kjo luftë ishte për parime. Këtu nuk është luftë për demokraci por është planifikuar që aty të ngrihet një kompleks. Me këtë pësoi një goditje tjetër të rëndë politika. Kjo na bën të kuptojmë se sa të pashpresë jemi për të parë një të nesërme ndryshe”, tha Kikia për MCN Tv.