BREAKING NEWS

Hyri nga pika kufitare e Qafë Botës dhe u dërgua menjëherë në Tiranë pas dyshimeve për koronavirus, dalin përgjigjet e analizave për 15-vjeçarin afgan

Hyri nga pika kufitare e Qafë Botës dhe u dërgua
x

Aktualitet

Merr flakë autobusi në Kamëz, qytetarët në panik

Merr flakë autobusi në Kamëz, qytetarët në panik

Bëhet me dije se një autobus që kryente shërbimin urban në Tiranë ka marrë flakë në orët e pasdites. Autobusi mësohet se i përkiste linjës Kamzë-Tiranë. Urbani ka marrë flakën në pjesën e pasme të tij. Ky incident ka bërë që për disa çaste të bllokohet qarkullimi i automjeteve në njërin aks në “Bulevardin Nlu” të Kamzës.